"Nowe usługi w aptekach - Recepta farmaceutyczna" - Katarzyna Bosacka cz. 1

Nowa ustawa o zawodzie farmaceuty rozszerzyła pakiet usług dostępnych w aptekach. W ramach kampanii społecznościowej FARMACJA JEST KOBIETĄ przedstawiamy jedno z nowych uprawnień, jakie zostało nadane farmaceutom w związku ze zmianami w ustawodawstwie o zawodzie farmaceuty. Katarzyna Bosacka z charakterystycznym dla Niej "przymrużeniem oka" nawiązuje do usługi "recepta farmaceutyczna".

"Nowe usługi w aptekach – Szczepienia” - Katarzyna Bosacka cz. 2

Możliwość szczepienia się w aptece to kolejna z usług dostępnych w aptekach w związku ze zmianą ustawy o zawodzie farmaceuty. W ramach kampanii społecznej FARMACJA JEST KOBIETĄ, przedstawiamy cykl nowych możliwości udzielonych farmaceutom w celu wsparcia służby zdrowia. Katarzyna Bosacka z charakterystycznym dla Niej "przymrużeniem oka" nawiązuje do usługi "szczepienia".

Nowe usługi w aptekach - Przegląd lekowy" - Katarzyna Bosacka cz. 3

Czy wiesz, że farmaceuta posiada szeroką i rzetelną wiedzę na temat doboru właściwych leków i suplementów? Leki przepisane przez lekarza to jedna kwestia, a leki i suplementy bez recepty, jakie kupujemy w aptekach to druga kwestia. Zapytaj farmaceuty, jaki preparat najlepiej stosować, zwłaszcza jeżeli będziesz go stosować z lekami przepisanymi przez lekarza. Nowa ustawa o zawodzie farmaceuty daje farmaceutom znacznie więcej uprawnień i możliwości w doborze właściwej farmakoterapii. Katarzyna Bosacka w ramach kampanii społecznej FARMACJA JEST KOBIETĄ z charakterystycznym dla Niej "przymrużeniem oka" nawiązuje do usługi "przegląd lekowy".